Wij vinden het heerlijk om te zien hoe onze leerlingen zich ontwikkelen en steeds mooiere muziek gaan maken. Zo nu en dan posten we een kort verslagje over wat onze leerlingen zoal uithalen in de muziek.

Jet Boender is 14 jaar oud en volgt al enige tijd zang, piano en songwriting lessen op Popschool Jam-it!
In 2014 schreef ze haar eerste liedje “Koningskind” en tijdens de summercamp schreef ze “Het is Feest”. In 2015 werd ze door de talentscouts van make Some Noise Kids benaderd en hebben ze haar liedjes in de studio opgenomen. Nu staat ze niet alleen met haar eigen songs op de CD maar zingt en danst ze ook nog eens in deze leuke videoclip!

Goed gedaan Jet! En ga vooral zo door!

Zit jij op Popschool Jam-it! en heb jij binnenkort een leuke voorstelling, studio opname of… iets anders? Laat het ons dan weten via Facebook of info@popschool-jamit.nl en misschien sta jij binnenkort ook op de site!

Pin It on Pinterest

Share This